Інформація для пацієнта

Компанія «Біопартнерс» чітко дотримується національних і міжнародних стандартів, особливо у сфері захисту прав пацієнта. Дослідження передбачають отримання біологічних зразків тільки за наявності добровільної письмової згоди пацієнта.

Відсутність додаткового ризику для пацієнта означає, що в ході збору зразків немає необхідності в проведенні додаткової операції або маніпуляції з їх отримання: кров береться одночасно зі здачею пацієнтом крові при плановому заборі в лікувальному закладі; матеріал для дослідження виділяється з об’єму тканини, яка видалена під час планової операції.

Дослідники виконують всі професійні зобов’язання щодо захисту та підтримки конфіденційності інформації про пацієнтів, біологічні зразки, які були взяті для дослідження.

Особисті дані пацієнта (прізвище, ім’я) не передаються дослідникам і не входять до бази наукових даних, біозразкам присвоюється код, за яким неможливо визначити походження зразків.

Науково-дослідні центри щорічно дарують світу ряд видатних медичних відкриттів, завдяки яким вдається зберегти мільйони життів. Біологічні зразки, добровільно надаються донорами у всьому світі, кожен день наближають перемогу над найскладнішими захворюваннями. Ухвалення рішення про участь у проекті залежить виключно від пацієнта.

У Вас є можливість принести користь іншим людям, внести свій внесок у науковий пошук.