Про компанію

Компанія «Біо Партнерс» виступає в якості організатора досліджень на території України для європейських і американських науково-дослідних центрів з метою проведення фундаментальних клінічних  наукових пошуків з використанням нових методів, спрямованих на вивчення причин захворювань, в першу чергу – онкологічних, їх патогенезу та розробку методів їх ранньої діагностики (у тому числі, розробка нових діагностичних онко-тестів для виявлення біологічних маркерів (антигенів, антитіл, РНК, ДНК), які можуть бути індикаторами наявності онкологічних захворювань).

Для досліджень використовуються фрагменти тканин, кров, плазма, сироватка та інші біологічні матеріали пацієнтів, які дали письмову згоду на участь.

«Біопартнерс» керується усіма необхідними дозволами, передбаченими законодавством України, для здійснення діяльності на території нашої країни.

Отримання біологічних зразків регламентується офіційними угодами і дозволом Комісії з питань етики при кожній клініці.

Зразки призначені виключно для наукових цілей відповідно до міжнародних правил Охорони здоров’я, зокрема ICH GCP- (Належної Клінічної Практики) і НЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ для трансплантації.